Trendy v účesech pro děti na léto 2009

Krátký sestříhaný účes z rovných světlehnědých dětských vlásků s ofinkou mírně na straněPolodlouhé zvlněné mikádo pro holčičky, světlehnědé barvy s ofinkou do čelaPolodlouhé mikádo pro holčičky, z rovných tmavohnědých vlásků s pěšinkou na straně

Zcela novou kolekci účesů pro děti na rok 2009 představil salón J.7, specialista na dětské vlasy a styl

Pokud hledáte inspiraci pro Vaše nejmenší, jste tu správně! Následující fotografie dětských účesů ukazují nové trendy a styly, které jsou moderní tento rok.

Salon J.7 je znám svým zaměřením na dětské účesy a každý rok představuje kolekci nových moderních dětských střihů a vzhledů pro daný rok.

Účesy pro malé kluky na léto 2009:

Dětský účes z krátkých rovných vlásků světlehnědé barvy, stylizovaný do rozcuchuDětský účes z krátkých světlehnědých vlasů, po stranách sestříhaný, na temeni natužený vzhůruKrátký sestříhaný účes z rovných světlehnědých dětských vlásků s ofinkou mírně na straněRoztomilý účes pro chlapečky, natužený do špiček, blond barvy

Účesy pro holčičky na léto 2009

Roztomilé mikádko ze světlehnědých vlásků s pěšinkou na straněPolodlouhé zvlněné mikádo pro holčičky, světlehnědé barvy s ofinkou do čelaRoztomilý účes pro malou princeznu z dlouhých hnědých vlásků kroutících se do prstýnků

Jednoduché rovné pážecí mikádo a jeho varianta pro společenský look

Polodlouhé mikádo pro holčičky, z rovných tmavohnědých vlásků s pěšinkou na straněDětský účes z kudrnatých dlouhých vlásků tmavohnědé barvy

 

Podobné články

Mírně sestříhaný účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy, ozdobený širokou čelenkou v hippie styluÚčes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy s blond melírem, z horné poloviny vyčesaný extravagantní culíkPánský sestříhaný účes z rovných krátkých vlasů hnědé barvy, s delší ofinou do čelaPhilips Haircare představuje svou novou kolekci účesů s trendy na jaro - léto 2009. Dámy, jak upravíte své dlouhé vlasy?

Polodlouhý zvlněný sestříhaný účes tmavofialové barvy, s krátkou rovnou ofinou do čela, ozdobený čelenkamiDlouhý účes z rovných postupně sestříhaných vlasů, hnědé barvy postupně měnící tony od kořínků ke konečkůmExtravagantní účes vyčesaný z dlouhých rovných blond vlasů, do mašleHorké trendy v účesech přináší Schwarzkopf ve svojí nejnovější kolekci "Essential Looks jaro/léto 2009 - 111 Collection Part 1"

Krátký pánský účes decentního vzhledu, z rovných vlasů blond barvyPánský krátký účes z rovných blond vlasů, na temeni natužených vzhůru, po stranách sestříhanýKrátký účes pro pány, z rovných sestříhaných blond vlasů, stylizovaný do mírného rozcuchuSalon Bundy Bundy představil nejnovější účesy pro pány na toto léto. A ačkoliv každý účes vypadá jinak, včechny mají stejný střih!

ucesy-pantene-pro-v-078ucesy-pantene-pro-v-075ucesy-pantene-pro-v-076Pantene Pro-V představuje svou nejnovější kolekci letních společenských účesů nazvanou "Pantene Pro-V Summer Styles 2009". 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď