Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010 - soutěžíme

Tento formulář je uzavřený.

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly29. mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010 patří k nejvýznamnějším veletrhům pro obory kosmetika, kadeřnictví a zdravý životní styl v centrální Evropě.
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1.  Eva Nedbalová, Hulín

2.  Jana Svačinová, Karviná

3. Veronika Záleská, České Budějovice

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

 

Více než 400 prestižních firem a značek se tu prezentuje 20 tisícům návštěvníků.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2010 JARO bude pořádán NOVĚ V

PVA Letňany ve dnech 23. a 24. dubna 2010 (pátek a sobota).

 beauty-expo beauty-expo

 

V centru pozornosti veletrhu jsou především novinky z oblasti kosmetických produktů a  metod jejich aplikací. Jedním z "kultů" současnosti je atraktivní vzhled - a s ním i tzv. anti-aging metody, jako jsou péče o stárnoucí či problematickou pleť včetně odborného odstraňování vad pleti (odborné přednášky v pořadu zvaném DERMOPARTY), metody formování postavy, péče o nohy, ruce a nehty. Část produktů pro "wellness" je umístěna ve střední hale.

beauty-expo beauty-expo

Podium střední haly a levá část prostor je věnována "nadstavbovým" zkrášlovacím metodám (péče o vlasy, účesová tvorba, nehtová modeláž a zdobení...) a především módním trendům, které je určují. Přímo z pod rukama předních vizážistů, kadeřníků a módních návrhářů vzniknou modely přestavující módní trendy, jež mají být inspirací nadcházející sezóny.

Stále významnějším trendem je zdravý životní styl - prevence fyzického i duševního zdraví. Na toto téma se na veletrhu představuje řada metod, škol i nauk, prezentujících se přednáškami včetně praktických ukázek, jako jsou relaxační a revitalizační masáže, metody aromaterapie či - pro odborníky - např. vybavování wellness center, požadavky na jejich management či odborné pracovníky. Programu  se účastní řada špičkových odborníků a členů sdružení, jako jsou Unie kosmetiček, Česká Asociace Wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů, Česká podiatrická společnost, Dexter Academy a další. Dalšími možnostmi pro návštěvníky je např. nabídka školení a rekvalifikací v kosmetických, lázeňských a wellness oborech.

beauty-expo beauty-expo

Atraktivní program ve střední hale zahrnuje např. tradiční mistrovské a pohárové  soutěže v líčení a účesech - Fotomake-up (pod vedením vizážistky a mezinárodní mistryně Štěpánky Podroužkové), Creative Image Team (pod vedením předního  vizážisty Pavla Bauera), kadeřnická soutěž "INSPIRACE", finálové soutěže juniorů v líčení a účesech, vizážistické show, módní přehlídky, účesové trendy aj.

Jedinečnou atmosféru veletrhů WORLD OF BEAUTY & SPA  svázanou s odborností  i kreativitou připravuje společně se stálým kolektivem vystavovatelů společnost BEAUTY EXPO ( www.beautyexpo.cz ).

 

SOUTĚŽ

Soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010 a vyhrajte krásné ceny včetně vstupenek na veletrh! Soutěž končí 31.1.2010.

Výhry:

1. místo -  Dárková wellness taštička, která obsahuje koupelovou sůl, žíňku, mýdelník, mýdlo.....aj. + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
2. místo -  Dárková taštička, která obsahuje sprchový gel, dřevěný kartáček, krájené mýdlo, dřevěný mýdelník + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
3. místo - Dárková kazeta, která obsahuje sprchový gel a karlovarskou koupelovou sůl + 2x vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

beauty-expo beauty-expo

 

Podobné články

beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012beauty expo jaro 2012Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 2. a 3. března 2012...

beauty-expobeauty-expobeauty-expo-soutez-maly2

DUBNOVÝ TERMÍN, NOVÉ PROSTORY
Zveme Vás na  jarní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v PVA Letňany ve dnech 23. a 24. dubna 2010 (pátek a sobota).

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014 černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále a výsledky kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014.  Podívejte se, jaká "černá vdova" zvítězila podle odborné poroty a zúčastněte se naší čtenářské ankety. Vyberte Vaši NEJ černou vdovu!

černá vdova - kadeřnická soutěž 2014Finále prestižní kadeřnické soutěže Creative Image Team 2014 bylo na téma "ČERNÁ VDOVA". Jak probíhalo? A co to znamená účastnit se kadeřnické soutěže? Podívejte se na to očima týmu salonu Mia.

Dobrý den,jsem moc ráda výhře,balíček jsem již obdržela ale vstupenky zatím ještě ne .Měla jsem připsáno že stupenky obdržím během měsíce února ale zatím nedošly.Moc jsem zvědavá ,každý den vyhlížím poštu ,tak jsem z toho tak trochu smutná.Pevně věřím že snad je ještě dostanu,protože se moc už těším na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA .Díky moc za případnou odpověd a přejí pěkný den terenniberuska@seznam.cz

Také bych ráda navštívila 9 mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA.snad se usměje štěstí.Karol

Dobrý den,9 mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA bych moc ráda navštívila,určitě by tam bylo mnoho zajímavého pro mě,kosmetika,anti-aging metoda by mě moc zajímala.Ještě to štěstíčko mít a veletrh navštívit.

pěkný den přeji všem Jana