VELKÁ SOUTĚŽ o 64 přípravků na vlasy WELLA PRO SERIES!

Tento formulář je uzavřený.

wella pro seriesWELLAWELLAWELLA představuje profesionální řadu vlasových přípravků na vlasy PRO SERIES. Zapojte se do naší velké jarní soutěže a vyhrajte!
Soutěž byla ukončena!

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Pavlina Richterova Bohuslavice u Konice
2. Klára Gattnarová, Ostrava- Hrabůvka
3. Jana Flegrová, Chvaletice
4. Barbora Nagyová, Praha 6
5. Šárka Mašínová, Ostrava-Poruba
6. Martina Stloukalová, Dolní Lhota, Blansko
7. Pavla Stejskalová, Ústí nad Labem
8. Renata Hlaváčová, Horaždovice 

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

VYBLEDLÉ VLASY? UŽ NIKDY VÍCE!

 

WELLAPerfektní oblečení, elegantní vůně, pěkný make-up ... Jste připravena na romantický večer, na večeři při svíčkách, narozeninovou oslavu nebo důležité jednání, ale najednou máte pocit, že něco není pořádku. A máte pravdu - vybledlé vlasy mohou zkazit Váš dokonalý vzhled. Už se Vám to někdy přihodilo?

Opírajíc se o 130-tileté zkušenosti v oblasti profesionální péče o vlasy, Vám WELLA pomůže v tom, aby vybledlé, matné vlasy Vám už nikdy více nezkazily den. Vedle řady typů a rad pro vlasový styling, najdete v našem článku i vysvětlení, proč Vaše vlasy působí vybledle.

wella pro seriesVybledlé vlasy nemají lesk a když po nich přejedete rukou od kořínků až ke koncům, budete cítit, že jsou drsné. Je tomu tak, protože ochranná vrstva vlasu popraskala. Světlo dopadající na vlasy se absorbuje místo toho, aby se odráželo, a proto vlasy působí tak, jako kdyby neměly žádný lesk.

Pokud Vaše vlasy působí unaveně a chybí jim lesk, pak vyžadují péči produktů, které jsou vyvinuty speciálně pro tento účel. Ty tuto ochrannou vrstvu vyhladí a Vaše vlasy budou znovu odrážet světlo a zářit leskem, celkově budou působit zdravěji a budou se i snadněji rozčesávat. To je to co všichni hledáme, ne?

I zabarvení vlasů může zvýšit jejich lesk. Například zlaté barevné odstíny dodávají vlasům jas a tóny podobné základní barvě je celkově zvýrazní. Doporučujeme Vám navštívit kadeřnici a poradit se s ní o tom, jak si vlasy obarvit, protože odborné znalosti zkušeného kadeřníka nelze ničím nahradit. K tomu, aby byly Vaše vlasy vždy v té nejlepší formě, Vám doporučujeme, abyste jednou za čtyři až šest týdnů navštívili kadeřnický salón. 

WELLAPři výběru vhodných produktů se často ocitáme před několikanásobnou výzvou: jak najít efektivní, jednoduché a cenově dostupné řešení pro mé vybledlé vlasy - podle možnosti pro domácí použití? Odpověď máme na dosah ruky!

Výsledkem spojení inspirace stylistů a práce odborného týmu WELLA vznikla série produktů pro domácí použití WELLA PRO SERIES, které Vám za dostupnou cenu zajistí zážitek, s jakým se setkáváte jen po návštěvě kadeřnického salonu.

Proto, aby Vaše vybledlé vlasy znovu získali živý lesk, je již v prodejnách za dostupnou cenu k dispozici šampon a kondicionér Wella Pro Series Colour. Šampon Shine dodá Vašim vlasům fascinující lesk a kondicionér Shine je zanechá hebkými, lesklými a připravenými pro další úpravu.

Nyní si už můžete kdykoliv vychutnat svěží pocit, jaký míváte po návštěvě kadeřnického salonu a Vaše vlasy budou nejen součástí Vašeho dokonalého vzhledu, ale budou doslova třešničkou na dortu.

Konečně obrázky toho řeknou víc než slova. Pro Vaše pohodlí sestavila WELLA krátký film, který Vám zrekapituluje typy pro profesionální péči o vybledlé vlasy. Podívejte se a pokud se Vám líbí, sdílejte ho s Vašimi přáteli!

 

Velká SOUTĚŽ  o 64 přípravků WELLA PRO SERIES !

 

Zapojte se do naší velké jarní soutěže a vyhrajte balíček vlasové kosmetiky WELLA PRO SERIES! Stačí správně zodpovědět otázku a balíček může být Váš... Odpověď naleznete zde

Soutěž bude ukončena 15.5.2011

wella pro series produkty

VÝHRY: O co hrajeme? Hrajeme o 8 balíčků vlasové kosmetiky, z nichž každý obsahuje:

1x WELLA PRO SERIES volume šampón
1x WELLA PRO SERIES volume kondicionér
1x WELLA PRO SERIES colour šampón
1x WELLA PRO SERIES colour kondicionér
1x WELLA PRO SERIES repair šampón
1x WELLA PRO SERIES repair kondicionér
1x WELLA PRO SERIES shine šampón
1x WELLA PRO SERIES shine kondicionér 

Soutěžní otázka: (Odpověď naleznete zde)

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

Styl účesu ze 60 let se zajímavým barevným efektemFantazie barev na dlouhých loknáchExtravagance rockového stylu s převahou modrých pruhů

Také letos přichází Wella se svou kolekcí účesových trendů na rok 2010. Najdete v ní účesy romantické i extravagantní, klasické i moderní. Jaký look je nejbližší právě Vám? 

Dámské mikádo střižené do podkovy, s extrémě dlouhou ofinou na straně, blond platinové barvy s šedým melíremDlouhý účes z rovných sestříhaných vlasů s ofinou do čela, rezavé barvy s mnoha barvami melírůVyčesaný společenský účes, který dodává na objemu, zářivě měděné barvy se světlými pramínkyWella představuje své trendy v účesech pro rok 2009. A co vzkazuje svým zákazníkům?  Seznamte se s trendy pro rok 2009, nechejte si od svého kadeřníka ušít účes na míru.

mám jen dobré zkušenosti s firmou wella

Dobrý den,
krátké filmy, týkající se vlasů se mi moc líbí, konkrétně mi pomohl díl na objem vlasů. S přípravky Wella mám dobré zkušenosti.

Dobrý den,již dlouho uvažuji že bych profesionální řadu WELLA vlasových přípravků na vlasy PRO SERIES vyzkoušela.Je to opět zajímavá novinka od značky WELLA ,krátký film o přípravku WELLA se opravdu povedl,díky za něj.

Pěkný zbytek dne přeji Jana

:-)