Vlasové trendy podzim-zima 2009 dle Saschy Breuera

Ve středu 8.5.2009 v Sahara Café v Praze, pod dohledem Saschy Breuera, světoznámého kadeřníka a stylisty značky Wella, byly představeny vlasové trendy pro nadcházející sezónu podzim-zima 2009.

Tomuto období budou vévodit 4 hlavní trendy – Rocková romance, Maximální kontrast, Retro budoucnosti a Neo uzly. Tyto trendy se prolínají od make-upu přes oděv až po vlasy.

Sascha Breuer a modelky (zleva: Maximální kontrast, Rocková romance, Sascha Breuer, Retro budoucnosti, Neo uzly)

Tiskové konference, se účastnila Tereza Kostková, která měla možnost vyzkoušet šikovnost rukou Saschy a nechala si od něho udělat hned dva účesy vycházející z trendů světových přehlídkových mol. Konkrétně se jednalo o účes v trendu Rocková romance (Rock ´n´ Romance), kterou se inspiroval také například Chanel v Paříži, či Jaeger v Londýně a další módní domy. Druhý účes, který, Sascha Breuer na konci tiskové konference Tereze Kostkové učesal, vycházel z trendů Novodobé uzly (Neo Knots), který si oblíbil například Calvin Klein, Miu Miu, Roberto Cavalli a další.

 

Na rozdíl od modelek, které představovaly také nové odstíny barev WELLAton a extravagantní verzi módních trendů. Tereza Kostková předváděla „lidskou tvář“ těchto účesů, tedy variantu pro každodenní nošení. (účes dle trendu Neo Knots/Novodobé uzly) 2 – Sascha Breuer a modelky (zleva: Maximální kontrast, Rocková romance, Sascha Breuer, Retro budoucnosti, Neo uzly).

Podobné články

Hladký svatební uzel ozdobený velkou květinouSpolečenský uzel ozdobený brožemiVlasy zamotané do uzlu svázané stuhouSpolečenské účesy na jaro 2012 z pera týmu Sebastian Professional jsou tu! Hladké i ležérní, uzly i drdoly pro Vaši inspiraci...

Sestříhaná délka v syté červenéPřirozeně vlnitý dlouhý účes s ofinou na patku černé barvyObjemný, dlouhý účes s velkými vlnamiMáte hranatý obličej? Podívejte se, jaké typy účesů Vám budou slušet a čemu se raději vyhnout!

Vzpurný výraz krátkých vlasůTmavý pramen v blond mikáduJemný rozcuch na temeni v promelírovaném účesuHravé, mladistvé, nespoutané a plné barev - taková je nejnovější kolekce účesů salonu J.7. Inspirujte se trendy roku 2012...

ucesy-pantene-pro-v-121ucesy-pantene-pro-v-116ucesy-pantene-pro-v-117Trendy v účesech s výhledem do roku 2010 jsou tu! Pantene Pro-V uvádí svou kolekci zejména společenských a večerních účesů na sezónu podzim/zima 2009.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď