WELLA PRO SERIES - soutěžte o 64 přípravků na vlasy WELLA!

Nenechte si ujít VELKOU SOUTĚŽ o balíčky s vlasovou kosmetikou WELLA PRO SERIES na vlasy-in.cz!

WELLA PRO SERIES
Inspirována vlasovými stylisty, vyvinuta ve spolupráci s našimi odborníky na vlasy
Všichni víme, jak skvělý pocit je vykročit z kadeřnictví s profesionálně upravenými vlasy, avšak takové vzrušení často zastíní znepokojivá otázka: jak uchovat krásu těchto zářivých vlasů?
Dobrou zprávou je, že se již nemusíte obávat, že Vaše vlasy příliš rychle vyblednou.

Pro nadšené zákaznice, které ocení profesionální péči o vlasy a které upřednostňují výhodnou cenu, vyvinula WELLA novou sérii produktů WELLA PRO SERIES. Výsledkem spojení inspirace stylistů a práce odborného týmu WELLA vznikla série produktů pro domácí použití WELL PRO SERIES, které Vám za dostupnou cenu zajistí zážitek, s jakým se setkáváte jen po návštěvě kadeřnického salonu.

K tomu, abyste si doma vytvořili profesionální účes, potřebujete jen vybrat si vhodné produkty z kolekce WELLA PRO SERIES a využít výše uvedené typy. Produkty Wella Pro Series jsou nyní v prodejnách k dispozici ve čtyřech kolekcích: Volume, Colour, Repair a Shine. Avšak nezapomeňte, že nic nemůže nahradit odborné znalosti zkušeného kadeřníka, proto Vám doporučujeme, abyste jednou za čtyři až šest týdnů navštívili kadeřnický salón, aby Vaše vlasy mohly být vždy dokonalé.

Konečně obrázky toho řeknou víc než slova. Pro Vaše pohodlí sestavila WELLA krátký film, který Vám poradí, jak profesionálně používat kadeřnické potřeby a nástroje. Podívejte se a sdílejte ho s Vašimi přáteli!

© 2011 Procter & Gamble

Podobné články

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

Styl účesu ze 60 let se zajímavým barevným efektemFantazie barev na dlouhých loknáchExtravagance rockového stylu s převahou modrých pruhů

Také letos přichází Wella se svou kolekcí účesových trendů na rok 2010. Najdete v ní účesy romantické i extravagantní, klasické i moderní. Jaký look je nejbližší právě Vám? 

Dámské mikádo střižené do podkovy, s extrémě dlouhou ofinou na straně, blond platinové barvy s šedým melíremDlouhý účes z rovných sestříhaných vlasů s ofinou do čela, rezavé barvy s mnoha barvami melírůVyčesaný společenský účes, který dodává na objemu, zářivě měděné barvy se světlými pramínkyWella představuje své trendy v účesech pro rok 2009. A co vzkazuje svým zákazníkům?  Seznamte se s trendy pro rok 2009, nechejte si od svého kadeřníka ušít účes na míru.