Září 2010

Novinky ze světa vlasů a účesů na portále VLASY-IN.cz
Články:

 

Diskusní fórum:

PŘEDSTAVUJEME nový e-shop OBCHOD.VLASY-IN.CZ

Pro všechny příznivce prodlužování vlasů a metody CLIP IN máme dobrou zprávu! Na adrese obchod.vlasy-in.cz jsme pro Vás spustili zcela nový e-shop, kde najdete celé sady 10ks clip in pásů, které krásně prodlouží vlasy po celé délce, nebo také clip in melírovací pramínky, které jsou skvělé k vytvoření melírů do Vašich vlasů!

SLEVOVÝ KUPÓN - 5% SLEVA po zadání VLASY-NEWS na pokladně! Platí do 12.10.2010 

Těšíme se na Vás!

Prodlužování vlasů

Jak si vybrat správného kadeřníka???

ofina a vlnité vlasy

Brýle

Jak upravovat emo učes?

Z černé na zrz

Odbarvení barvených vlasů.

Melír, podbarvení

Dotaz na žehlení vlasů

Narovnání vlasů na delší dobu, existuje něco takového?

Vypadavani vlasu

Málo objemu

Jak narovnat vlasy jinak než žehlením

Pozkozene a suche vlasy od zehleni

 

Clip in melírovací prameny - každý den jiné vlasy

Chcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

Proměny modelek - jeden střih, mnoho variant účesů

Stylingem a úpravou vlasů lze získat mnoho různých vzhledů, ačkoli střih zůstává stále stejný. Inspirujte se proměnami modelek, které uskutečnila značka Philips Haircare...

Culíky a copy na mnoho způsobů. Ozdobte své vlasy! 

Nosíte stále vlasy v gumičce či sponce? Zkuste něco nového! Ozdobte svůj culík nebo vlasy zapleťte co copu. Mnoho fotek k inspiraci.

Pánské moderní účesy - fotky, trendy, styling účesů pro pány

Přehled posledních střihů a trendů v pánských účesech tohoto roku je tu! Jaké účesy pro muže vyvořily kadeřnické týmy z celého světa? Svěží, moderní a nositelné. Podívejte se sami. 

Dlouhá ofina do očí? Střihy mikád 2010 přímo z Paříže...

Nedáte dopustit na dlouhou ofinu? Pak následující kolekce účesů Vás jistě potěší! Nechte se inspirovat nestandartními střihy mikád a účesy s ofinou do očí...

Drdoly na mnoho způsobů ve stylu Evy Mendes

Také občas řešíte otázku, jaký účes zvolit k příležitosti významných událostí? Jak své vlasy učesat, aby celek vypadal elegantně a šik? Eva Mendes ví a poradí! Inspirujte se...

VLASY-IN.CZ na Facebooku!

Chcete mít novinky a inspiraci ze světa vlasů a účesů u sebe na facebooku? Staňte se fanouškem facebookovských stránek "Chci krásné vlasy a účes!". Info z první ruky a navíc se zde můžete podělit o Vaše oblíbené účesy s ostatními!

Soutěžíme o clip in sadu - husté vlasy či melír za minutku!

Soutěžte s námi a vyhrajte clip in sadu pramínků k zahuštění či promelírovaní Vašeho účesu! Stačí jen zodpovědět jednoduchou otázku...

Elegantní účesy pro krátké vlasy - fotogalerie

Preferujete krátké vlasy, ale potřebujete vypadat elegantně a upraveně? Žádný problém! Elegantní střihy krátkých vlasů naleznete právě zde...

Soutěž o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF

Soutěžíme o balíček vlasové kosmetiky SCHWARZKOPF! Zapojte se a vyhrajte tužidlo a lak na vlasy !

 

Tento e-mail byl odeslán na adresu, která pochází z databáze registrovaných uživatelů serveru Vlasy-IN.cz. Pokud jej nechcete nadále dostávat, stačí kliknout na odkaz níže. Odběr novinek můžete také odhlásit na našem portále (v dialogu "Vlasy-in.cz novinky" v pravém sloupci dole). Svoje náměty či problémy zasílejte na naši adresu.
NáhledPřílohaVelikost
obchod125x125-2.jpg8.22 KB

Podobné články

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

prodlužování vlasů clip in - hnědý melírprodlužování vlasů clip in - červený a fialový melír do mikádaprodlužování vlasů clip in - růžový melírVítejte v salonku VLASY-IN.cz ! Prodlužování vlasů metodou clip in nebo návrh účesu počítačem osobně s vlasovou vizážistkou můžete využít přímo u nás...

Částečně vyčasný účes z dlouhých zvlněných vlasů hnědé barvyDlouhý cop pletený kolem půl hlavy s měděným melíremPolodlouhý společenský účes měděné barvy dozdobený velkým květemNosíte stále vlasy v gumičce či sponce? Zkuste něco nového! Ozdobte svůj culík nebo vlasy zapleťte co copu. Mnoho fotek k inspiraci.

Hnědý kratší účes s blond melírem s pěšinou uprostředKrátký moderní střih v rezavém odstínu s patkouNevšední krátký účes s mini ofinou v bílé barvěKrátké vlasy na tisíc způsobů. Inspirujte se v naší fotogalerii a najděte si střih přímo pro Vás!