Dlouhé rozevláté vlasy - styling na několik způsobů

Úspěšná žena v přirozeně splývajícím účesuDotek večerního luxusu v rozpuštěných  vlnáchŽenský glamour vlnitého společenského účesuWella a její kolekce zejména elegantních účesů vytvořená z dlouhých vlasů. Jak získat nový look aniž byste musela stříhat?

Kolekce elegantních účesů, kterou pro značku Wella vytvořila Barbara Schöneberger...

Zvlněný objem na blond dlouhých vlasech Ženský glamour vlnitého společenského účesu

Ženský glamour vlnitého společenského účesu Bohatá hříva světlých dlouhých loken Úspěšná žena v přirozeně splývajícím účesu Nádech retra v rozpuštěném objemu Dotek večerního luxusu v rozpuštěných  vlnách Zvlněný objem na blond dlouhých vlasech

Podobné články

Dámské mikádo střižené do podkovy, s extrémě dlouhou ofinou na straně, blond platinové barvy s šedým melíremDlouhý účes z rovných sestříhaných vlasů s ofinou do čela, rezavé barvy s mnoha barvami melírůVyčesaný společenský účes, který dodává na objemu, zářivě měděné barvy se světlými pramínkyWella představuje své trendy v účesech pro rok 2009. A co vzkazuje svým zákazníkům?  Seznamte se s trendy pro rok 2009, nechejte si od svého kadeřníka ušít účes na míru.

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgSoutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml. Vyhrávají tři z Vás!
Soutěž byla ukončena!

 

wella-lak.jpgwella-lak.jpgwella-lak.jpgJe tu další soutěž tentokrát zaměřená na domácí recepty a babské rady. Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří velkých profi laků na vlasy značky WELLA 500ml.
Soutěž byla ukončena!

Mužný rozcuch na krátkých vlasechPánský účes po stranách vystříhaný, na temni delší, stylizovaný do čelaKlučičí rozcuch z krátkých sestřižených vlasůPřehled posledních střihů a trendů v pánských účesech tohoto roku je tu! Jaké účesy pro muže vyvořily kadeřnické týmy z celého světa? Svěží, moderní a nositelné. Podívejte se sami.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď