AKCE - tupé ofina z lidských vlasů - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírů

1 299 Kč
Tupé ofina příčesek pro řídké vlasy - 100% lidské vlasy

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Sklad.č. TUPEKO:

!!! AKCE jen za 1299,- Kč místo 1499,- !!!
Momentálně probíhá akce pro nákup tohoto příčesku!

Tupé ze 100% lidských vlasů za vynikající cenu! Tento příčesek má ofinku a dlouhé boční prameny, takže je velmi vhodný i pro ženy s mikády či delšími vlasy. Perfektní řešení pokud potřebujete zahustit vlasy na vršku hlavy či skrýt kouty či lysinky.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Materiál: 100% lidské vlasy, které je možné barvit, kulmovat i jinak stylovat

Váha příčesku:
30 g

Rozměry:

Rozměry trojúhelníkové základny: 9cm x 8cm x 8cm
Délka vlasů od středu k ofince vepředu: 18cm
Délka vlasů od středu ke konci bočních částí: 30cm
Délka vlasů od středu k zadní části: 18cm

Info:
Tupé ofina má tři clip in sponky, které jsou našité zespodu a zcela skryté. Příčesek pokryje celý vršek hlavy, zakryje případné lysinky či kouty a přidá na množství vlasů. Je možné jej různě vyčesat, vyfoukat, sestříhat a tím dosáhnout požadovaný vzhled. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy! Jedná se o 100% lidské vlasy s možností dobarvení či domelírování (nedoporučujeme odbarvení). Příčesek je možné fénovat, kulmovat či žehlit dle potřeby. Velmi jednoduché nasazení, tupé ofinu připnete za minutku. Ráno nasadíte, večer jednoduše sundáte.

VZORNÍK - příčesky nabízíme v těchto barvách a melírech:

Přehled barev tupé ofinek - vzorník - lidské vlasy

Přehled barev tupé ofinek - vzorník - lidské vlasy

 Přehled tmavých odstínů drdolů

ILUSTRAČNÍ VIDEONÁVOD - jak lze příčesek jednoduše nasadit:

VZORNÍK BAREV LIDSKÝCH VLASŮ:

Ne všechny barvy z tohoto vzorníku jsou dostupné pro tento typ příčesku! Barvy dostupné pro tento příčesek zjistíte, když rozbalíte menu BARVA nahoře vedle obrázku.
barva 1 - černá jako uhel  barva 1B - hodně tmavě hnědá  barva 2  barva 4  barva 6  barva 8  barva 10 světle hnědá  barva 27  barva 30 - měděná   barva 33 - bordo  barva 99 - bordo  barva 60 - nejsvětlejší blond  barva 613  barva 22  barva 24  melír 4/613 - středně hnědá s blond  melír 4/27 středně hnědá s medovou  melír 6/613  melír 8/613 - světle hnědá s blond  melír 12/613 - světlounce hnědá s blond  melír 18/613 - světlounce hnědá s blond  barva 27-613  melír 18/22 tmavá blond se světlou blond

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - prodejna příčesů

perfektně drží, barvu jsem trefila, tak že není k rozeznání od mých vlasů. Mám vysoké čelo a jemné vlasy, tupe mi dodává sebevědomí. Koupila jsem si už druhé, po roce při denním nošení. Jednou za 4-6 týdnu mi ho kadeřnice myje a žehlí, vždycky malinko přístroje, takže to chtělo nové. Jsem maximálně spokojená a doporučuji všem.

Ofina mě velmi mile překvapila. Skvělé ladí s barvou mých vlasů. Mám plavé tmavě plavé vlasy a melír 4/613, který mě poradila pani Haderkova, za což děkuji, je to pravé. Kadeřnice príčesek sestříhala tak, že doma váhali, zda ho mám, či ne.

I doručení bylo velmi rychlé.

Asi by potřeboval trochu načechrat, ale bojím se abych ho nepoškodila.

Jak dlouho trva nez zasilka prijde?Kdyz je skladem.Jsem ze středočeského kraje.dekuji

 jak dlouho trva nez zasilka prijde,jsem z jihoceskeho kraje dekuji

Už mam od vas toto tupe jako třetí a jste jediný obchod v CR,kde jsou tupe k sehnani,pak už jen v zahranici anebo za nehorazne peníze ve vybraných kadeřnických salonech. Dekuji Konecna.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď