Velmi krátký rozevlátý culík na hřebínku - mnoho barev a melírů

649 Kč
Příčesek - velmi krátký culík

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Sklad.č. DRDOLHREB:

Velmi slušivý, lehký, přirozeně vypadající příčesek, který Vám dodá luxusní vzhled za pár sekund! Vhodný pro každodenní nošení i k různým příležitostem. Opravdu skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na stránce

Materiál: Speciální syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180C. Vlasy jsou matné, nelesknou se a příčesek je k nerozeznání od lidských vlasů.

Váha příčesku: 65g

Rozměry:
Délka culíku: 20 cm
Rozměry hřebínku: 8x5cm

Příčesek zformovaný do tvaru krátkého rozevlátého culíku, stačí jen nasadit!. Příčesek obsahuje tři dráty s vlasovými tresami, které je možné jakkoli ohýbat a tvarovat. Díky tomu můžete dosáhnout mnoha různých tvarů culíku od uhlazeného až po velmi rozevlátý, záleží jen na Vás! Nasazení je extrémně jednoduché díky hřebínku, který jednoduše zapíchnete na Váš vlastní culíček nebo drdol. Příčesek je vhodný i pro dlouhé vlasy, které stočíte do drdolu a bez problému skryjete pod tímto příčeskem. Příčesek krásně vypadá, skvěle drží, je velmi přirozený a díky kvalitě použitého materiálu a zpracování je nemožné rozpoznat, že to nejsou Vaše vlasy!

 

VZORNÍK BAREV SYNTETICKÝCH PŘÍČESKŮ:

Ne všechny barvy z tohoto vzorníku jsou dostupné pro tento typ příčesku! Barvy dostupné pro tento příčesek zjistíte, když rozbalíte menu BARVA nahoře vedle obrázku.
barva 1 - černá jako uhel  barva 2  barva 2/33  barva tmavě hnědá s nádechem měděné  barva 4  barva 4/30  melir 4/27  melír tmavě hnědá s blond  barva 6  barva 8  barva 12 světle hnědá  melir dvou hnědých a tmavší blond  melír hnědé, medové a světle blond  melír tmavě měděná, medová a světle blond  barva kaštanová s měděným  melír 6/613  barva 27  barva 30 - měděná  barva 33 - bordo  barva 99 - bordo  barva melir bordo s měděnou  barva 9 - s nádechem do fialova  barva 60 - nejsvětlejší blond  barva 613  barva 27-613  barva 22-613  barva melír 16-613  barva melír 16-613  barva melír světle hnědá s šedou  barva šedý melír  barva světle šedá  bílá Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - Prodejna příčesků

Super příčesek vřele doporučuji všem. 

Krásný příčešek doporučuji.

pěkný culík, spokojenost  JK

Děkuji za rychlou výměnu zboží. Původně objednaný příčesek jsem barevně "netrefila", ale díky ochotě paní Haderkové, která mi podle zaslaného vzorku vlasů vybrala správnou barvu, mám nyní příčesek snů. Škoda jen, že ve vzorníku pravděpodobně nejsou  všechny barevné odstíny, které máte na skladě. Děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic.

Jsem nadšená, rázem se stal mým nejoblíbenějším příčeskem! Úplně perfektní na každodenní nošení. Předtím jsem hodně nosila příčesek drdol jako gumička, ale tento je ještě o hodně hezčí!

Parádní a kvalitní kousek, vůbec bych neřekla, že je to syntetika, vypadají perfektně! Doporučuji všem

Opravdu krásný příčesek, vypadá jako vlastní vlasy, velká spokojenost. Děkuji!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď