Variabilní drdol na hřebínku k vytvoření mnoha vzhledů

649 Kč
Drdol na hřebínku s ohebnými dráty - příčesek - mnoho barev i melírů

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Sklad.č. DRDOLHREB:

Krásný variabilní příčesek, který má mnohostranné použití k vytvoření různých účesů. Vhodný pro běžné nošení i k vytvoření elegantních společenských drdolů, svatebních účesů... Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Vše zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

AKCE

Při koupi 2 a více těchto příčesků (i různých barev) získáte akční cenu 599,-Kč za příčesek!

Jak akci uplatnit? Přidejte požadované množství do nákupního košíku - sleva se Vám automaticky aktivuje na pokladně!

Materiál: Speciální syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180C. Vlasy jsou matné, nelesknou se a příčesek je k nerozeznání od lidských vlasů.

Váha příčesku: 65g

Rozměry:
Délka vlasové tresy od hřebínku: 35 cm
Délka vlasu od drátu: 17- 20 cm
Rozměry hřebínku: 8x5cm

Skvělý příčesek k rychlému vytvoření různých vzhledů drdolů. Příčesek obsahuje 3 dráty s vlasovými tresami, které je možné jakkoli ohýbat a tvarovat. Díky tomu můžete dosáhnout mnoha různých variací účesů, záleží jen na Vás, jak si příčesek vytvarujete a nasadíte, viz videonávody dole. Další možnosti se Vám otevřou, pokud si zakoupíte příčesky dva. Příčesek je vhodný i pro dlouhé vlasy, které stočíte do drdolu a bez problému skryjete pod příčeskem. Nasazení je extrémně jednoduché a zvládne ho každá žena doma sama.

 VZORNÍK BAREV SYNTETICKÝCH PŘÍČESKŮ:

Ne všechny barvy z tohoto vzorníku jsou dostupné pro tento typ příčesku! Barvy dostupné pro tento příčesek zjistíte, když rozbalíte menu BARVA nahoře vedle obrázku.
barva 1 - černá jako uhel  barva 2  barva 2/33  barva tmavě hnědá s nádechem měděné  barva 4  barva 4/30  melir 4/27  barva 6  barva 8  barva 12 světle hnědá  barva 19 - světle hnědá  barva 130 - zrzavá  barva 130A - melir světle a tmavě zrzavá  barva 27  barva 30 - měděná  barva 33 - bordo  barva kaštanová s měděným  melir 6R  barva 99 - bordo  barva melir bordo s měděnou  barva 9 - s nádechem do fialova  melir dvou hnědých a tmavší blond  melír hnědé, medové a světle blond  melír tmavě měděná, medová a světle blond  barva kaštanová s měděným  melír tmavě hnědá s blond  melír 6/613  melir 9-613  barva melír 12 a 26  barva 10/24  barva 27-613  barva 22-613  barva melír 16-613  barva melír 16-613  barva 613  barva 60 - nejsvětlejší blond  barva melír světle hnědá s šedou  barva šedý melír  barva světle šedá  bílá VIDEONÁVOD - možnosti, jak lze příčesek jednoduše nasadit:

Příčesky ve videu jsou jen ilustrační. Naše příčesky mají tři dráty, jsou hustější a méně kurdnaté

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - Prodejna příčesků

Nejlepší vychytávka. Drdol na hřebínku, skvělá věc. Kvalita vlasů super. Nikdo nepoznal, že nejsou moje:-). Nasazení opravdu jednoduché. Poprvé jsem si pohrála s upravením a pak už jen nasadím a jdu.Navíc nová moderní šedá barva, skvělá. Doporučuji všem na 100%.

Koupila jsem tento drdol na hřebínku a jsem velice nadšená. Vlasy vypadají jako pravé, krásně drží, lehce se tvaruje, vypadá přirozeně. Objednala jsem hned ještě další dva v odlišných odstínech a jsem velice spokojená. Opravdu doporučuji. Jitka

Mám a velká spokojenost. Nikdo nepoznal, že je to příčesek, ale chválili mi účes(:-). Tento kousek se opravdu povedl!

Nejlepší příčesek, co jsem kdy měla.  Mám mikádo a můj krátký culík se pod příčesek krásně schová, všechno sedí, nemusím se bát, že příčesek spadne. Navíc jsem si jednou příčesek zformovala do požadovaného tvaru a teď už jen nasadím a jdu, nic znovu neformuju. Takže je to za pět sekund hotové. Super pro každodenní nošení, vypadá skvěle a s ničím se nemorduju. Za mě 1*

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď