Obchod vlasy-in.cz - prodejna a kontakty

O našem obchodě

Internetový obchod obchod.vlasy-in.cz je úzce provázán s internetovým portálem www.vlasy-in.cz, kde najdete internetový magazín o vlasech a účesech s informacemi a články o moderních trendech v oblasti vlasů a účesů, rozsáhlou fotogalerii účesů s pokročilým vyhledáváním, diskusní fórum a mnoho dalšího. Nákupem v našem obchodě získáváte zároveň uživatelský účet na portálu www.vlasy-in.cz a můžete naplno využít jeho nabídky.

 

Kamenná prodejna 

Naši kamennou prodejnu můžete navštívit v Olomouci, Masarykova třída č. 31. Na této adrese si můžete osobně vyzvednout objednané zboží, prohlédnout si vzorky naší nabídky a konzultovat optimální výběr vlasových produktů pro vás. Prodejnu můžete navštívit po předchozí dohodě v pracovní dny mezi 9 a 15 hodinou nebo si dohodnout schůzku v jiném termínu telefonicky na čísle 608139057, případně e-mailem.

Mapa okolí Vlasy-IN(klik na mapu zobrazí její zvětšenou verzi)

Návrh účesu počítačem

Na stejné adrese jako naše kamenná prodejna se nachází také studio vlasy-in.cz, které nabízí poradenství v oblasti volby účesu a návrh pomocí počítače. Můžete nás navštívit osobně a konzultovat výběr vašeho účesu s vizážistkou nebo využít naší služby poskytované přes internet

Provozovatel

Provozovatelem internetového obchodu je Iva Haderková, Masarykova třída č. 31, 77900 Olomouc, IČO 73317641.

Napište nám

Vaše otázky, připomínky, stížnosti nebo názory nám můžete poslat přes kontaktní formulář

NáhledPřílohaVelikost
mapa2.jpg112.5 KB