Drdol se zapletenými copánky na klipse, skřipci - mnoho barev a melírů

699 Kč
Příčesek drdol se zapletenými copánky

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Sklad.č. DRDKLIPSCOP:

Krásný velký drdol se zapletenými copánky - vhodný pro každodenní nošení stejně jako pro společenské události! Skvělý vlasový doplněk pro každou ženu či dívku. Drdol na skřipci nasadíte během pár sekund. Velmi jednoduché nasazení, které zvládnete pohodlně sama doma!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník

Materiál: Speciální syntetické vlasy, které je možné stylovat až do 180C

Váha příčesku: 110g

Rozměry:
Délka: 20 cm
Šířka: 20 cm

Velmi krásný a přitom praktický drdol na klipse. Drdol obsahuje tři dráty s vlasovými tresami, což umožňuje různé vytvarování drdolu. Nasazení je extrémně jednoduché a zvládne ho každá žena doma sama.

Upozornění: Tento příčesek je vhodný spíše na kratší vlasy z důvodu nasazení pomocí skřipce.

VZORNÍK BAREV SYNTETICKÝCH PŘÍČESKŮ:

Ne všechny barvy z tohoto vzorníku jsou dostupné pro tento typ příčesku! Barvy dostupné pro tento příčesek zjistíte, když rozbalíte menu BARVA nahoře vedle obrázku.
barva 1 - černá jako uhel  barva 2  barva 2/33  barva 4  barva 6  barva 8  barva melír 12 a 26  barva 19 - světle hnědá  melir 6R  barva 27  barva 30 - měděná  barva 130 - zrzavá  barva 130A - melir světle a tmavě zrzavá  barva 33 - bordo  barva 99 - bordo   barva melir bordo s měděnou  barva 9 - s nádechem do fialova  barva 60 - nejsvětlejší blond  barva 613  barva 27-613  barva 22-613  barva melír 16-613  barva melír 16-613  melír 6/613  barva šedý melír  barva melír světle hnědá s šedou  barva světle šedá 

Vlasy je možné si osobně prohlédnout, vybrat odstín a zakoupit také přímo na naší prodejně v Olomouci, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Více informací naleznete zde - Prodejna příčesků

Objednala jsem si tento přícesek.Je opravdu super.Velmi hezky.Vyborna vychytávka,že má v sobě nenápadně zabudované tvárné drátky.

 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď