Tupé, ofinky, paruky

TUPÉ, OFINKY, PARUKY, PŘÍČESKY PRO ŘÍDKÉ VLASY A LYSINY

Nabízíme různé typy ofin pro rychlou změnu Vašeho vzhledu! Nemusíte stříhat, stačí si jen připnout náš příčesek.

Tupé ofina je pak ideální řešení pro ženy i muže, které trápí řídké vlasy, lysiny či kouty. Tupé perfektně zakrývá celý vršek hlavy, je neviditelné a nezjistitelné.

Pomocí našich příčesků vyřešíte například:

- padání a řídnutí  vlasů - alopacie
- problematické lysiny na vrchní části hlavy
- tenké, řídké vlasy
- nedostatek vlasů
- ztráta vlasů z důvodu chemoterapické léčby...

tupé, ofiny, paruky
 

PŘÍČESKY Z LIDSKÝCH VLASŮ:
Příčesky z lidských vlasů jsou ideální pro každou ženu či muže, nabízí vysokou kvalitu, životnost i možnost případného dobarvení na přesnější odstín či dodělání melíru. Nevýhodou je vyšší cena oproti například syntetickým příčeskům.


PŘÍČESKY ZE SYNTETICKÝCH VLASŮ:
Výrazně levnější jsou příčesky vyrobené ze syntetických vlasů. Na první pohled nejsou snadno odlišitelné od lidských vlasů, vizuálně vypadají velmi krásně a ani na dotek se významně neliší. Avšak na rozdíl od příčesků vyrobených z lidských vlasů, se tyto již nedají barvit a stylovat se dají pouze pomocí nízkých teplot do 160 stupňů. Také trvanlivost je kratší. Velkou výhodou je však výrazně nižší cena, za kterou získáte krásný a funkční příčesek.

Jak si můžete tyto příčesky jednoduše nasadit ukazuje následující video:

Luxusní tupé příčesek z pravých vlasů pro dlouhé vlasy - 35cm

2 999 Kč
Luxusní tupé pro dlouhé vlasy na clip in sponkách

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! NOVINKA !!!
!!! Zaváděcí cena 2 999,- místo 3 899,- !!!

Luxusní tupé v krásných barvách pro dlouhé vlasy v délce 35cm. Tupé nabízíme i v moderních ombre odstínech! Toto tupé dále nabízíme ve variantě s ofinou či bez ofinky, záleží zcela na Vašich potřebách a preferencích! Tupé je ideální volba, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysinku či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Tupé bez ofiny se širokou základnou - 25cm - pravé vlasy

2 399 Kč
Tupé bez ofinky - vlasová integrace - pro delší vlasy - 100% lidské vlasy
Tupé bez ofinky z pravých vlasů - pěšinka uprostřed, vpravo, vlevo Tupé zezadu - základna

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! AKCE jen za 2 399,- Kč místo 2 799,- !!!

Příčesek tupé (vlasová náhrada) pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Toto tupé je bez ofinky a má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé je husté i vzadu a tedy pokryje nejen celý vršek hlavy ale i temeno - a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Tupé se širokou základnou a pěšinkou - 20cm - lidské vlasy

2 299 Kč
Tupé - vlasová integrace- pro delší vlasy - 100% lidské vlasy

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! AKCE jen za 2 299,- Kč místo 2 699,- !!!

Příčesek tupé (vlasová náhrada) pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé je husté i vzadu a tedy pokryje nejen celý vršek hlavy ale i temeno - a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Tupé pro dlouhé vlasy se širokou základnou - lidské vlasy

2 499 Kč
Příčesek - tupé pro dlouhé vlasy - 100% lidské vlasy

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! AKCE jen za 2 499,- Kč místo 2 999,- !!!

Příčesek tupé pro ženy, které mají mikádo či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Tupé ofina s kruhovou základnou - 100% lidské vlasy - mnoho barev a melírů

1 299 Kč
Tupé s delšími vlasy - lidské vlasy

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! AKCE jen za 1299,- Kč místo 1499,- !!!
Momentálně probíhá akce pro nákup tohoto příčesku!

Tupé ze 100% lidských vlasů za vynikající cenu! Tento příčesek má ofinku a delší vlasy kolem dokola(30cm), takže je velmi vhodný i pro ženy s mikády či delšími vlasy. Perfektní řešení pokud potřebujete zahustit vlasy na vršku hlavy či skrýt kouty či lysinky.

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce

Profi blond lehké tupé příčesek z lidských vlasů - 6x9cm - 25cm

1 899 Kč
blond tupé z lidských vlasů - vlasová integrace, příčesek

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! NOVINKA !!!
!!! AKCE 1 899,- místo 2 199,- !!!

Příčesek tupé (vlasová integrace) pro delší vlasy. Příčesek je prodyšný díky hedvábné základně, která má miniotvory na větrání - Vaše vlastní vlasy budou lépe dýchat a hlava se méně potit. Ideální, pokud řešíte řídké vlasy či potřebujete zakrýt lysinku či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že je to příčesek!

Tupé pro delší vlasy - syntetické - příčesek

999 Kč
Tupé pro dlouhé vlasy - levné

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Příčesek tupé pro ženy, které mají mikáda či delší vlasy. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Tupé pro krátké vlasy - příčesek - mnoho barev a melírů

999 Kč
Slušivé tupé s krátkými vlasy - příčesek
Tupé pro krátké vlasy barva 16/613 - příčesekTupé pro krátké vlasy barva 6 - příčesek

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! AKCE jen za 999,- Kč místo 1299,- !!!

Příčesek tupé pro ženy i muže. Tupé má opravdu velkou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy včetně boků a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Tupé se širokou základnou z lidských vlasů - příčesek

1 699 Kč
tupe příčesek - velke se širokou základnou - lidské vlasy
Dámské tupé pro krátké vlasy - barva 4Dámské tupé pro krátké vlasy - barva 4

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

Příčesek tupé pro krátké vlasy pro ženy i muže. Tupé má rozšířenou základnu, takže je vhodné i pro zakrytí větších problematických oblastí a velmi dobře sedí. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

AKCE - tupé ofina - pro řídké vlasy a lysiny - mnoho barev a melírů

249 Kč
Tupé příčesek pro řídké vlasy - mnoho barev a melírů

Zvolte si, prosím, barvu vlasů příčesku

!!! Výprodej posledních kusů !!!

Tento příčesek tupé ofinka je ideální pro naprosto všechny ženy a dokonce i pro ty, které trápí řídké vlasy či potřebují zakrýt lysiny či kouty. Tupé pokryje kompletně celý vršek hlavy a krásně zakryje všechny prosvítající části kůže či lysinky. Ideální pro i velmi řídké vlasy! Pokud zvolíte správnou barvu, pak je příčesek na hlavě zcela neviditelný a nerozpoznatelný ani hmatem. Nikdo nepozná, že to nejsou Vaše vlasy!

Barva: Na výběr z mnoha barev a melírů viz vzorník dole na této stránce